Vážení zákazníci, v současnosti probíhá přechod na nový systém e-shopu, který může být spojen s jeho omezenou funkčností. V případě potíží nás, prosím, neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese info@bidetovesedatko.cz či telefonním čísle +420777888258. Děkujeme za pochopení. S pozdravem tým firmy Nizza

Bidet Intimus MINI

Kód: 83
2 997 Kč 2 476,86 Kč bez DPH
Skladem

Přídavný bidet pro instalaci pod stávající WC sedátko. Samočistící výsuvné trysky, ventily s kvalitní keramickou kartuší.

Detailní informace

odborna-montaz
Odborná montáž
již od 790 Kč

Detailní popis produktu

Přídavný univerzální bidet INTIMUS MINI je navržen pro instalaci pod WC sedátko. Snadnou a rychlou montáž na většinu klozetů Vám zajisti nastavitelné podložky s variabilní roztečí a pouze 13 mm silná upínací deska.

Systém samočistících výsuvných trysek navíc zajišťuje vysoký hygienický standard.

V této třídě ojediněle použité integrované kovové ventily s keramickou kartuší pro optimálnější funkčnost a dlouhou životnost bidetu.

Tento bidet je primárně určen pro napojení na teplou a studenou vodu, dodaná záslepka TUV rovněž umožňuje bidet provozovat dočasně či trvale v režimu pouze studené vody (viz. mikrotrysky). 
Nevyžadujete-li připojení na TUV, nabízíme obdobný dostupnější model určený k připojení pouze na studenou vodu - Intimus MINI S

Funkce:

  • funkce bidetu samostatnou tryskou
  • dámské mytí samostatnou tryskou
  • oplach trysek před a po použití
  • páková baterie pro nastavení teploty a tlaku vody
  • bohaté příslušenství armatur pro všechny druhy připojení

Přiložené soubory:

Doplňkové parametry

Kategorie: Přídavné bidety
Záruka: 2 roky

Ukázka instalace bidetového sedátka

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.