Vážení zákazníci, v současnosti probíhá přechod na nový systém e-shopu, který může být spojen s jeho omezenou funkčností. V případě potíží nás, prosím, neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese info@bidetovesedatko.cz či telefonním čísle +420777888258. Děkujeme za pochopení. S pozdravem tým firmy Nizza

Bidetové sedátko Intimus 105 L

Kód: 31
5 599 Kč 4 627,27 Kč bez DPH
Skladem

Materiál duroplast s antibakteriální úpravou, klenutý profil sedátka a poklopu. Určený pro instalaci na WC bez nádržky.

Detailní informace

odborna-montaz
Odborná montáž
již od 790 Kč

Detailní popis produktu

Model 105 L je navržen pro instalaci na závěsné WC a stacionární WC bez nádržky. Je delší, než model 103 LA a jeho výhoda spočívá v tom, že přívodní flexi hadice lze schovat pod kryt, který je součástí tohoto bidetového sedátka. Instalace na většinu stacionární WC s nádržkou (KOMBI) proto není z důvodů větší celkové délky možná.

Pokud budete chtít využít Váš současný klozet musí splňovat rozměrové požadavky tj. délka WC mísy k upínacím otvorům cca 430 mm, šířka mísy cca 355 mm a celková délka k WC nádržce min. 500 mm.

 

Požádejte si zdarma o zaslání přesné papírové šablony a pouhým přiložením na váš současný klozet ihned zjistíte, zda-li je tento vhodný pro instalaci našeho bidetového sedátka Intimus.
Stejným způsobem si s pomocí naší šablony budete moci ideálně vybrat z nabídky WC mís takovou, která Vám bude nejlépe vyhovovat a nebudete limitováni ve výběru námi doporučovaných klosetů.

Přiložené soubory:

Doplňkové parametry

Kategorie: Bidetová sedátka
Záruka: 2 roky

Ukázka instalace bidetového sedátka

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.